Oferta

bramy garażowe

  


 BRAMY UCHYLNE BEZ PROWADNIC PODSUFITOWYCH

ORAZ BRAMY Z PROWADNICAMI PODSUFITOWYMI I DRZWIAMI PRZEJŚCIOWYMI

 

Oszczędność miejsca 
Dopracowany mechanizm podnoszenia czyni to możliwym: nawet wysokie pojazdy, takie jak mikrobusy czy wany potrzebują tylko minimalnego odstępu od zamkniętej bramy.

 

Pewne zamknięcie
Bezpieczne ryglowanie dwupunktowe zatrzaskuje  się samoczynnie i zabezpiecza przed nieproszonymi gośćmi również w połączeniu z napędem bramy Normstahl (automatyczne ryglowanie i odryglowanie).

 

Doskonała technika


Długowieczne:
Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane, poszycia bram są przymocowane
ozdobnymi nitami aluminiowymi* lub przykręcone śrubami. Bramy nie posiadają połączeń spawanych, a zatem antykorozyjne powłoki cynkowe nie są nigdzie „przepalone“. Powierzchnie poszyć stalowych, pokryte podwójną warstwą lakieru piecowego, przyczyniają się do długiej trwałości bram i nie dają żadnych szans korozji.


Łatwo, szybko i cicho:
Bramy uchylne firmy Normstahl pracują z dopracowanym mechanizmem podnoszenia bez zawadzających prowadnic sufitowych. Ma to liczne zalety: Montaż zmontowanej kompletnie fabrycznie bramy jest szybki i prosty – niezależnie od stropu i ściany. Ponadto nie występują uciążliwe szumy przenoszone na zasadzie rezonansu na strop. Brama porusza się dzięki temu zawsze cicho.


Jeszcze bezpieczniej:
Jeszcze raz zoptymalizowaliśmy bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny: Dzięki nowym osłonom  na płaszczu i na ościeżnicy bram z napędem, dzięki poprawionej ochronie krawędzi naroży i nowym, elastycznym listwom z tworzywa sztucznego na płaszczu bramy i ościeżnicy ryzyko zranienia jest praktycznie wykluczone.

 

Doskonała ochrona
Tuleje ochronne , zabezpieczające sprężyny, uniemożliwiają przypadkowe dotknięcie lub włożenie palców w sprężynę – szczególnie ważne, gdy w pobliżu bawią się dzieci. Tuleje ochronne zabezpieczają też przed odskoczeniem elementów sprężyn.

 

Zabezpieczenie przed urwaniem
Bramy uchylne Normstahl posiadają sprawdzoną zasadę działania: Zamiast jednej, dużej sprężyny bramy pracują z wieloma małymi, specjalnie zabezpieczonymi sprężynami, opatentowanym rozwiązaniem „Multi-Energiepaket“ . Jeżeli nawet zerwie się jedna sprężyna, brama nadal działa bez żadnych zakłóceń.

10 lat gwarancji


 

BRAMY SEKCYJNE GÓRNE:Zachwycisz się już od pierwszego wejrzenia. Ponieważ brama garażowa g60 jest atrakcyjna,  elegancka i reprezentacyjna. Ale dopiero przyglądając się dokładniej poznasz jej szczególne
atuty. Znajdziesz w niej więcej inteligentnych rozwiązań, więcej możliwości wyboru, więcej  innowacyjności i lepszą technikę.
Mimo to g60 nie jest droższa od innych bram garażowych tej klasy.
Jak to możliwe? Dzięki nowej, stworzonej od podstaw koncepcji, w której zawarliśmy zarówno
wyniki licznych studiów i ankiet, jak i całe doświadczenie i wiedzę, którą nabyliśmy przez lata,
jako jeden z wiodących producentów wysokojakościowych bram garażowych.

 

Doskonała konstrukcja
Wszyskie bramy z serii g60 posiadają dwuścienne w pełni ocynkowane panele z blachy talowej, poddane obróbce końcowej, zapewniającej wysoką jakość powierzchni. Przestrzeń między dwoma powlokami z blachy stalowej wypelnia pianka poliuretanowa, stanowiąca warstwę izolacyjną o grubości 42 mm. Nabywając bramę garażową g60 decydujesz się na najwyższą jakość wykonania i długi okres użytkowania.

5 lat gwarancji


 

BRAMY SEKCYJNE BOCZNE:Przyjazne dla wszystkich domowników, bardzo wszechstronne i przekonujące  zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i stetycznym: bramy sekcyjne boczne Prowadzone są po wąskim łuku do ściany bocznej garażu. Nie zabierają miejsca za ani przed
bramą, nie zmniejszają wysokości ani szerokości otworu wjazdowego.

  • Nawet dzieci mogą z łatwością odsunąć bramę na bok. Dodatkowe drzwi przejściowe są zbędne. Łożyskowane rolki zapewniają bardzo spokojny bieg bramy.
  • Bramy sekcyjne boczne nadają się do każdego typu garażu. Czy to wycinek łuku, łuk czy
    prostokąt – Normstahl oferuje atrakcyjne i indywidualne rozwiązanie.


Zaufaj 60-letniemu doświadczeniu jednego z największych europejskich producentów
markowych i uczyń swój garaż indywidualnym. Dzięki jakości i komfortowi prawdziwej bramy sekcyjnej bocznej Normstahl.

10 lat gwarancji

 


 

BRAMY EURO i ALUFRAME:

 

Lekkobieżna i cicha, łatwa w obsłudze, trwała, nadzwyczaj bezpieczna, zajmująca mało
miejsca i przyjemna dla oka: Bramy segmentowe górne firmy Normstahl oferują Ci prawdziwą jakość życia. Pierwszorzędna synteza innowacyjnej funkcjonalności i nowoczesnej estetyki:

  • Bramy segmentowe górne otwierają się pionowo do góry – i nadają się doskonaledo garaży z niewielką ilością miejsca z przodu lub do garaży stojących przy samym chodniku.
  • Dzięki montażowi za ościeżem można wykorzystać prawie całe światło otworu garażowego jako wjazd. Optymalne rozwiązanie również dla większych pojazdów.
  • Nasze bramy segmentowe górne przeznaczone są do wszystkich możliwych otworów garażowych lub całkiem indywidualnych rozwiązań architektonicznych – z dużą ilością trakcyjnego osprzętu nie musisz w niczym ograniczać swej swobody aranżacyjnej.


Zaufaj 60-letniemu doświadczeniu jednego z największych producentów markowych bram garażowych i spraw, by Twój garaż był niepowtarzalny. Z jakością i komfortem oryginalnej bramy segmentowej górnej firmy Normstahl.

 

Perfekcyjne wykonanie
Wszystkie bramy z serii Euro posiadają w pełni ocynkowane panele z blachy stalowej
w 17 standardowych kolorach Normstahl: 14 kolorów RAL z podwójną warstwą lakieru
piecowego oraz okleiny „złoty dąb“, “ciemny dąb” i „mahoń”. Powierzchnie bram mogą być lakierowane na życzenie w dowolnym kolorze z palety RAL lub NCS. Sekcje bram dwuścienne, stabilnie wykonane, izolowane bezfreonową pianką poliuretanową, wypełniającą przestrzeń między dwoma powłokami z blachy stalowej (40 mm).

10 lat gwarancji


 

 WIĘCEJ ZDJĘĆ

Copyright © 2009 Siatkobram. Wykonanie i utrzymanie WizjaNet
Strona kojarzona z: segmenty ogrodzeniowe, napedy i automatyka bram,, ogrodzenia betonowe, ogrodzenia kute, meble ogrodowe, wykonanie ogrodzeń, napędy do bram Bielsko-Biała, bramy kute Bielsko-Biała